Leerkracht groep 1/2 (Tijdelijk)

Leerkracht groep 1/2 (Tijdelijk)

Leerkracht kleutergroep

IKC Bernadette-Maria is een kindcentrum in Delft met gemiddeld 250 leerlingen met een totaalaanbod van opvang en onderwijs in 1 organisatie. Ons IKC ligt in de wijk Vrijenban. Vrijenban is een diverse wijk. Wij zijn een open, ruimtelijke en transparant kindcentrum. Onze kinderen leren cognitieve, sociaal-emotionele, culturele en 21e eeuwse vaardigheden in een brede context. Dit kunnen wij niet alleen, maar doen wij samen met de ouders.

Onze slogan is: ‘Ruimte voor ieders talent’.

Als je bij ons komt werken…

Kom je om 8.00u binnen en dan hoor je de kinderen van de voorschoolse opvang al. Rond 8.10u ontmoet je de andere collega’s in de teamkamer bij een kopje koffie of thee of een haastig ontbijt. De kinderen komen vanaf 8.20u binnen; jij begroet ze bij het lokaal en beantwoordt een korte vraag van een ouder. Om 8.30u start je het ochtendprogramma met Pompom en Loeloe, de poppen van Schatkist 3, spelen en werken, buitenspelen op ons groene speelplein en gymmen in de speelzaal met het nieuwste gymmateriaal. We lunchen gezamenlijk tussen 12.30u-13.00u. Om 13.15u begint het middagprogramma. Op woensdagmiddag zijn de kinderen vrij.

Je komt te werken in een team van 30 collega’s onder wie leerkrachten, leerkrachtondersteuners, onderwijsassistenten, zij-instromers, pedagogisch medewerkers en een vakleerkracht gym. Er is een managementteam dat bestaat uit diverse coördinatoren, een intern begeleider en een directeur. Op dit moment zijn er 10 groepen.

Waar kom je terecht...

Wij zoeken een kleuterjuf voor 25 schatten van kleuters. Onze school is heel gemêleerd en dat merk je in de kleutergroep ook. Wij werken binnen de kleutergroepen met de methode Schatkist 3 maar hebben ook genoeg ruimte gereserveerd voor eigen inbreng. Doordat we een IKC zijn, hebben wij de beschikking over extra handen in de klas wat zeker bij kleuters heel erg fijn is als ondersteuning. Je werkt nauw samen met je collega's van de andere 2 kleutergroepen waardoor je niet alles zelf hoeft te bedenken en uit te voeren. 

Jij past bij ons….

Als je de dag begint met een lach. Je vindt het fijn om kinderen in een vertrouwde omgeving iets te leren. Je kunt goed schakelen tussen je werkzaamheden en je kunt meebewegen met de behoeftes van de school. Je bent meer dan alleen een leerkracht, want onderwijs is vaak ook ‘opvoeden’ en andere normen en waarden kunnen begrijpen. Je hebt affiniteit met het EDI-model of bent bereid het EDI-model je eigen te maken. Verder beschik je over een Pabo-diploma of een certificaat waarmee de bevoegdheid kan worden aangetoond.

Heb je nog geen lesbevoegdheid, maar ben je geïnteresseerd in het zij-instroomtraject bij Laurentius, dan kan je helaas niet reageren op deze vacature. Je kan wel je gegevens achterlaten via deze link om deel te nemen aan één van onze informatie bijeenkomsten voor zij-instromers.

Wat kan je van ons verwachten?

Een familiecultuur met een professionele inslag, waarbij we elkaar helpen en beter maken. We vieren successen met elkaar en delen teleurstellingen samen.
Een lerende omgeving waar je fouten mag maken en waar we oog hebben voor jouw talent. Als je het maar hebt gedurfd!

Wij bieden jou:

  • voor deze vervangingsvacature geldt een tijdelijk contract, te weten van 18 november 2020 tot 16 juli 2021.
    Goed om te weten voor jou is dat wij bij de Laurentius Stichting altijd op zoek zijn naar collega’s en gaan daarom met jou in gesprek gaan over continuering van de werkzaamheden na de tijdelijke vervanging.
  • een parttime dienstverband; woensdag t/m vrijdag (WTF 0,5750).
  • inschaling voor deze functie in L10. Afhankelijk van je werkervaring een salaris tussen de €2.678,- en €4.113,-, conform de CAO primair onderwijs.

De Bernadette-Mariaschool is onderdeel van de Laurentius Stichting. De stichting heeft 29 scholen, bijna 9000 leerlingen en 881 leerkrachten en schoolleiders. De Laurentius Stichting wil bijzonder goed onderwijs bieden vanuit de katholieke grondslag.

Informatie

Een brief is niet noodzakelijk, maar we willen wel graag een CV. Als je wordt uitgenodigd voor een gesprek, willen we je vragen om iets mee te brengen, dat iets zegt over jouw persoonlijkheid.

De sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden in week: 41

Ingangsdatum van de functie: 18 november 2020.

Sluitingsdatum vacature:

Heb je vragen of wil je graag meer weten over deze vacature?
Neem dan contact op met Dionne van der Helm-Wilmer, directeur, via 015 2134617. Voor vragen over werken bij de Laurentius Stichting mag je contact opnemen met onze afdeling HRM, vacature@laurentiusstichting.nl.

Solliciteer op deze functie

Laurentius deals

Ga je aan de slag bij Laurentius, dan kun je rekenen op prikkelende arbeidsvoorwaarden. Naast aantrekkelijke secundaire voorwaarden kun je profiteren van kortingen op producten en leuke activiteiten. Van goedkoop naar de bioscoop of het theater tot korting op je zorgverzekering. De Laurentius deals zijn zo gevarieerd dat er altijd iets voor je bij zit.

Laurentius innoveert
Laurentius spreekt
Laurentius leert
Laurentius werkt