Leerkracht midden- en bovenbouw, groep 4 en 8

Leerkracht midden- en bovenbouw, groep 4 en 8

'Samen groeien, samen trots' met de kinderen? Dat kan!
De Regenboog is op zoek naar een leerkracht voor min 6 uur. Je geeft op woensdagochtend les aan groep 8 en/of vrijdagochtend aan groep 4. Zijn deze 2 ochtenden te weinig? Reageer! We kijken samen naar de mogelijkheden.

Als je bij ons komt werken….

kom je in een energiek, betrokken team van 13 leerkrachten, een intern begeleider, vakleerkracht muziek, gymleerkracht, administratief medewerkster en een directeur. Er is veel ondersteuning vanuit meerdere enthousiaste vrijwilligers. Zij pakken leesondersteuning, techniekonderwijs en conciërgetaken op. Ons team kenmerkt zich door een open en positieve sfeer. We hebben de ambitie om dat wat we doen nog beter te maken. En we durven best toe te geven dat het soms anders kan.
Samen met de BSO vormen we IKC de Regenboog. De pedagogisch medewerkers van de kinderopvang ondersteunen de leerkrachten bij de invulling van de diverse subsidies. Met elkaar creëren we een fijne werkplek.

Uiteraard is er ook ruimte voor ontspanning; opstarten met koffie/thee en samen lunchen komt dagelijks terug. Neem ook een kijkje op onze site, Facebook en instagram om te zien wie we zijn en hoe we werken.

Jij past bij ons….

als je nieuwsgierig bent naar anderen, graag samenwerkt, open staat voor suggesties en altijd wilt blijven leren. Jij werkt vanuit en met (zelf)vertrouwen en pakt je verantwoordelijkheid als het nodig is.  Samen met het team van basisschool De Bonte Pael in Tanthof-West onderzoeken we hoe we ons onderwijs in de toekomstige school in het Tanthof vorm geven. De leerkrachten van de beide scholen werken nauw samen. We werken aan een profilering op creativiteit, kunst en cultuur. Zoek jij dus een school met ruimte voor jouw creativiteit en interesse in kunst en cultuur? Gevonden!
Verder beschik je over een Pabo-diploma of een certificaat waarmee de bevoegdheid kan worden aangetoond. 

Wat kan je van ons verwachten?

De Regenboog is een school voor katholiek, primair onderwijs in Delft en is gelegen in de wijk Tanthof-Oost. De school start komend jaar met 148 leerlingen verdeeld over 8 groepen waarvan 2 kleutergroepen. De groep 8 is 16 leerlingen groot.

Basisschool de Regenboog is onderdeel van de Laurentius Stichting, een bestuur met 29 scholen, bijna 9000 leerlingen en 900 personeelsleden. De Laurentius Stichting wil bijzonder goed onderwijs bieden vanuit de katholieke grondslag.

Wij bieden jou:

 • een dienstverband voor bepaalde tijd (1 jaar) met zicht op een dienstverband voor onbepaalde tijd bij voldoende functioneren.
 • een dienstverband voor in ieder geval 2 dagen.
  Fulltime werken is zeker bespreekbaar;
 • inschaling voor deze functie is L10. Afhankelijk van je werkervaring een salaris tussen de €2.678,- en €4.113,- conform de CAO primair onderwijs.

  Informatie

  Wil je meer weten over wie wij zijn en hoe we werken? We leiden je graag rond; we zijn trots op onze school. Draai je graag een dagdeel mee? We maken hiervoor graag een afspraak.
  Ingangsdatum: 1 augustus 2021.

  Heb je vragen of wil je graag meer weten over deze vacature?

  Neem dan contact op met Brigitte Schuller-Steijger via regenboog@laurentiusstichting.nl. Voor vragen over werken bij de Laurentius Stichting mag je contact opnemen met onze afdeling HRM, vacature@laurentiusstichting.nl.

  Solliciteer op deze functie

  Laurentius deals

  Ga je aan de slag bij Laurentius, dan kun je rekenen op prikkelende arbeidsvoorwaarden. Naast aantrekkelijke secundaire voorwaarden kun je profiteren van kortingen op producten en leuke activiteiten. Van goedkoop naar de bioscoop of het theater tot korting op je zorgverzekering. De Laurentius deals zijn zo gevarieerd dat er altijd iets voor je bij zit.

  Laurentius innoveert
  Laurentius spreekt
  Laurentius leert
  Laurentius werkt