Vakdocent Bewegingsonderwijs

Vakdocent Bewegingsonderwijs

Het Baken

Het Baken is een hele leuke en goed georganiseerde dorpsschool in Berkel en Rodenrijs. Een goede sfeer en prettig collegiaal contact vinden wij heel belangrijk. Onze slogan is dat “kinderen niet leven om te leren, maar leren te leven”. Daarin worden verschillen gewaardeerd, is zelfstandig worden een belangrijk thema en leren ván en mét elkaar aan de orde van de dag. De creatieve vakken krijgen daarom ook voldoende aandacht op onze school.

Als je bij ons komt werken…
Dan kom je te werken in een leuk team van zo’n 50 collega’s van leerkrachten, een onderwijsassistent, conciërge en administratief medewerker. Ook werken er 2 vakdocenten lichamelijke opvoeding, waardoor elke groep 2 keer per week gymles krijgt van een vakdocent. Er is voor veel vakgebieden ondersteuning van vakcoördinatoren en begeleiding door één van onze 2 intern begeleiders.

Je past bij ons…
Als je een vrolijke, enthousiaste en flexibele gymleerkracht bent, die op positieve wijze de verbinding zoekt met de kinderen, pedagogisch sterk is, oog heeft voor het individuele kind en de kinderen kan laten ervaren dat bewegen leuk is. Zelfstandig kunnen handelen, goed kunnen organiseren en goede communicatieve vaardigheden zijn van belang. Je voldoet uiteraard aan de wettelijke eisen (ALO-diplomering).

Wat kan je van ons verwachten?
Een mooie werkplek op een hele leuke school in Berkel en Rodenrijs. Je hoeft het eerste jaar nauwelijks te participeren in werkgroepen, waardoor je je volledig kunt richten op het inwerken op school. Je werkt daarom samen en wordt begeleid door onze huidige vakleerkracht bewegingsonderwijs. Samen met de andere collega’s zullen wij ervoor zorgen dat je op Het Baken een prettige werkplek vindt! Deze vacature is goed te combineren met de vacature op Jenaplanschool De Kwakel in Berkel en Rodenrijs. Dit is één van de andere scholen van de Laurentius Stichting. Je hebt dan een reguliere aanstelling bij één werkgever en werkt op twee van onze scholen.

Wij bieden jou:

  • een regulier dienstverband (1 jaar) met zicht op een vaste aanstelling voor onbepaalde tijd bij voldoende functioneren.
  • een dienstverband voor WTF 0,4875 (19 uur)  De werkdagen zijn maandag, woensdag en vrijdag(ochtend). N.B.: Een eventuele uitbreiding met de vrijdagmiddag tot WTF 0,5750 is bespreekbaar. (Wanneer je ook bij de Kwakel gaat werken heb je een fulltime dienstverband (40 uur)).
  • Je geeft les aan groep 3 t/m 8 in Sporthal Oostmeer. Je collega vakdocent werkt op dezelfde dagen ook in dezelfde sporthal, zodat afstemming en samenwerking mogelijk is.
  • inschaling voor deze functie in LB.

Het Baken is onderdeel van de Laurentius Stichting, een bestuur met 29 scholen, bijna 9000 leerlingen en zo’n 900 leerkrachten en schoolleiders. De Laurentius Stichting wil bijzonder goed onderwijs bieden vanuit de katholieke grondslag.

Informatie

  • Geef in je reactie duidelijk aan of je alleen op deze vacature reageert, of interesse hebt voor de combinatie-vacature met Jenaplanschool De Kwakel. Dan zorgen wij dat je sollicitatie ook bij De Kwakel terecht komt.
  • Het geven van een proefles kan mogelijk tot de procedure behoren.
  • De sollicitatiecommissie zal bestaan uit een één of meerdere directieleden en de huidige vakleerkracht.
  • Ingangsdatum van de functie is zo snel mogelijk. 
  • De sollicitatiegesprekken zullen zo spoedig mogelijk plaatsvinden.

Heb je vragen of wil je graag meer weten over deze vacature?

Neem dan contact op met Jan Noorlander, directeur, via 010-5190620. Voor vragen over werken bij de Laurentius Stichting mag je contact opnemen met onze afdeling HRM, vacature@laurentiusstichting.nl

Voor meer informatie over de school kun je kijken op onze website: www.bshetbaken.nl

Solliciteer op deze functie

Laurentius deals

Ga je aan de slag bij Laurentius, dan kun je rekenen op prikkelende arbeidsvoorwaarden. Naast aantrekkelijke secundaire voorwaarden kun je profiteren van kortingen op producten en leuke activiteiten. Van goedkoop naar de bioscoop of het theater tot korting op je zorgverzekering. De Laurentius deals zijn zo gevarieerd dat er altijd iets voor je bij zit.

Laurentius innoveert
Laurentius spreekt
Laurentius leert
Laurentius werkt