Flexibele Leerkracht voor de bovenbouw

Flexibele Leerkracht voor de bovenbouw

Leerkracht voor de bovenbouw voor diverse groepen voor 2 a 3 dagen

De Sint Jozefschool is een katholieke basisschool in Nootdorp, waar een veilige sfeer heerst, die zich kenmerkt door de kernwaarden openheid, tolerantie, gezelligheid, samenwerken en aandacht voor elkaar. De school telt ruim 500 kinderen, verdeeld over 22 groepen. Dat klinkt heel groot maar de school voelt heel klein en warm. Doordat elke groep zijn eigen ingang heeft, zijn er allemaal ‘mini-schooltjes’ wat rust en sfeer geeft. Vanaf komend schooljaar zijn wij een IKC, door een intensieve samenwerking aan te gaan met de kinderopvang, bieden wij binnen onze school naast onderwijs ook peuteropvang, voorschoolse, tussenschoolse en naschoolse opvang voor kinderen van 4 tot 13 jaar. De onderlinge communicatie kenmerkt zich door een vriendelijke en positieve houding, waardoor ieder zichzelf durft te zijn en zich vrij durft te uiten.

Onze slogan is: ‘Samen laten we de kinderen groeien’.

Als je bij ons komt werken….

Kom je te werken in een team van ongeveer 50 collega’s met leerkrachten, onderwijsassistenten, intern begeleiders, vakleerkrachten zoals muziek en gym en een directie. Bij ons geef je les volgens het klassikaal jaarsysteem. Wel geveb vorm aan adaptief onderwijs, door onder andere les te geven middels het Expliciete Directe Instructie-model (EDI) en het bieden van een leerlab voor kinderen vanaf groep 5 die meer aankunnen en extra uitdaging geboden krijgen.

Je begint bij ons je dag tussen 7:30-8:00u met het voorbereiden van je lessen. Om 8:20u komen de kinderen binnen en om 8:30u begint je les. In de ochtend worden vooral de basisvakken gegeven. Om 12:00u ga je gezellig lunchen met je collega’s in de gezamenlijke teamkamer en om 13:15u begin je aan het middagprogramma tot 15:15u. Als de kinderen les krijgen van een vakleerkracht heb je even tijd voor jezelf en tussen 15:15u-16:30u worden vaak de vergaderingen, taakuren en overleggen gepland met je parallelcollega’s. Je werkt altijd in parallelgroepen, wij hebben van elke groep een aantal klassen die nauw contact met elkaar hebben en het onderwijs vormgeven.

Jij past bij ons….

Als je het leuk vindt om mee te denken en positief kritisch bent. Als communicatie jouw kracht is, zowel naar kinderen als naar ouders en collega’s. Als je mee wilt en kan in de ontwikkelingen van de school. Door de grootte van de school en omdat je in een parallelgroep werkt, is het ook belangrijk dat je eigenaarschap pakt en goed samen kan werken. Verder beschik je over een Pabo-diploma of een certificaat waarmee de bevoegdheid kan worden aangetoond.

Als flexibel leerkracht word je ingezet in diverse groepen in de bovenbouw, volgens een vooraf afgestemd rooster. Het gaat hierbij om jaargroepen tussen groep 6 en groep 8. Je bent thuis in de bovenbouw en kunt de leerlingen boeien door je communicatie en activiteiten op hen af te stemmen. 

Wat kan je van ons verwachten?

Een team dat bestaat uit hardwerkende collega’s met groot relativeringsvermogen en humor. We hechten veel waarde aan openheid, eerlijkheid en professionaliteit. Als team voelen we ons samen verantwoordelijk voor de hele school. Uiteraard is er ook ruimte voor ontspanning; in de mooie gezamenlijke lunchruimte, samen de verjaardagen vieren van de collega’s en het teamuitje. Dit wil je niet missen! Neem gerust eens een kijkje op onze site om te zien wie we zijn en hoe we werken. We komen graag met jou in contact!

Wij bieden jou:

  • een regulier dienstverband (1 jaar) met zicht op een vaste aanstelling voor onbepaalde tijd bij voldoende functioneren. Een contract voor onbepaalde tijd is bespreekbaar.
    een parttime dienstverband; 0,5750 wtf , werkdagen in overleg. Een lagere werktijdfactor is bespreekbaar.
  • inschaling voor deze functie in L10. Afhankelijk van je werkervaring een salaris tussen de €2.678,- en €4.113,-, conform de CAO primair onderwijs.

De Sint Jozefschool is onderdeel van de Laurentius Stichting. De stichting heeft 29 scholen, bijna 9000 leerlingen en 881 leerkrachten en schoolleiders. De Laurentius Stichting wil bijzonder goed onderwijs bieden vanuit de katholieke grondslag.

Informatie

Vaak hebben wij het over het Jozefgevoel, wil jij ervaren wat dat is (en er misschien ook wel mee besmet worden) dan nodigen wij je van harte uit te reageren.

Ingangsdatum van de functie: 1 augustus 2020, later is bespreekbaar.

Heb je vragen of wil je graag meer weten over deze vacature?

Neem dan contact op met Hester van Waart, directeur, via 015 310 96 54. Voor vragen over werken bij de Laurentius Stichting mag je contact opnemen met onze afdeling HRM, vacature@laurentiusstichting.nl.

Solliciteer op deze functie

Laurentius deals

Ga je aan de slag bij Laurentius, dan kun je rekenen op prikkelende arbeidsvoorwaarden. Naast aantrekkelijke secundaire voorwaarden kun je profiteren van kortingen op producten en leuke activiteiten. Van goedkoop naar de bioscoop of het theater tot korting op je zorgverzekering. De Laurentius deals zijn zo gevarieerd dat er altijd iets voor je bij zit.

Laurentius innoveert
Laurentius spreekt
Laurentius leert
Laurentius werkt