Leerkracht groep 5/6

Leerkracht groep 5/6

Leerkracht groep 5/6 

Welkom op IKC ‘De Gouden Griffel’! Een prachtige naam voor een prachtige organisatie in een prachtige wijk. We hebben 2 locaties met in totaal 650 kinderen in het onderwijs en 130 kindplaatsen op de kinderopvang. Deze kinderopvang hebben we volledig in eigen beheer. Onze slogan ‘We leren van en met elkaar’ vind je op alle niveaus terug. Vanuit onze kernwaarden, vertrouwen, eigenaarschap, samen, ontwikkeling en plezier, is onze missie: ‘Samen met jou leer ik op mijn eigen manier wie ik ben en wat ik kan’. We werken in Units waarin twee leerjaren samen een Unit vormen. De wijk groeit enorm dus voorlopig blijft onze school ook groeien!

Als je bij ons komt werken….

Kom je in een gezellig, jong team met enthousiaste en deskundige collega’s in het onderwijs en in de opvang. Je werkt intensief samen met je collega’s in de Unit. In je eigen groep geef je instructie in kleine kringen vanuit EDI. Kinderen werken zelfstandig aan de verwerking met een weekplanning. In de middagen werken we aan wereldoriëntatie in projecten van JEELO

Bij ons begint jouw dag rond 8:00u, je bereidt je les voor en drinkt gezellig een kopje koffie met je collega’s in de teamkamer. Om 8:30u start de les met een kringgesprek en daarna begint iedere leerling aan de weekplanning. Als iedereen aan de slag is, volgt de instructie. In de middag wordt vooral gewerkt aan de JEELO-projecten. Om 15:15u gaan de kinderen naar huis. Behalve op woensdag en vrijdag, dan stopt de les om 12:00u en ga jij rond 15:00u naar huis. De maandag, dinsdag en donderdag zijn je lange dagen tot ongeveer 17:30u. Op die dagen lunch jij samen met de kinderen en je collega’s van jouw unit.

Jij past bij ons als...

Jij gelooft in de kracht van samenwerken en houdt van aanpakken. Je lef toont om van gebaande paden af te wijken en bereidheid toont om je verder te ontwikkelen. Je samen met het huidige team wilt meebouwen aan een positieve leeromgeving waar kinderen zich optimaal kunnen ontwikkelen. De kinderen staan bij ons namelijk centraal. We houden van humor en gezellige teamactiviteiten. Verder beschik je over een Pabo-diploma of een certificaat waarmee de bevoegdheid kan worden aangetoond.

Wat kan je van ons verwachten?

Bij ons heb je het gevoel dat je er samen voor gaat. Je werkt samen en helpt elkaar. Wij luisteren naar elkaar en er is respect voor iedereen. Bij ons mag jij zijn wie je bent! Wij zijn een lerende organisatie. De leerkrachten, directie en leerlingen zijn constant in ontwikkeling. Ieder op zijn eigen manier en niveau.  Als je start wordt je gecoacht en geholpen. Verder zijn wij een moderne en inspirerende school met een vernieuwend onderwijsconcept.

Wij bieden jou:

  • een regulier dienstverband (1 jaar) met zicht op een vaste aanstelling voor onbepaalde tijd bij voldoende functioneren;
  • een fulltime dienstverband;
  • inschaling voor deze functie in L10 (L11 is bespreekbaar bij aantoonbare kwalificaties). Afhankelijk van je werkervaring een salaris tussen de €2.678,- en €4.113,-, conform de CAO primair onderwijs. 

R.K. Basisschool De Gouden Griffel is onderdeel van de Laurentius Stichting. De stichting heeft 29 scholen, bijna 9000 leerlingen en 900 leerkrachten en schoolleiders. De Laurentius Stichting wil bijzonder goed onderwijs bieden vanuit de katholieke grondslag.

Informatie

Ingangsdatum: 1 augustus 2021

Sluiting datum sollicitatie: 16 mei 2021

De sollicitatiegesprekken zullen plaats vinden in de week van 17 mei 2021

Heb je vragen of wil je graag meer weten over deze vacature?

Neem dan contact op met Yvonne van der Heijden, directeur, via 010 511 47 31 of 010 511 00 97. Voor vragen over werken bij de Laurentius Stichting mag je contact opnemen met onze afdeling HRM, vacature@laurentiusstichting.nl.

Solliciteer op deze functie

Laurentius deals

Ga je aan de slag bij Laurentius, dan kun je rekenen op prikkelende arbeidsvoorwaarden. Naast aantrekkelijke secundaire voorwaarden kun je profiteren van kortingen op producten en leuke activiteiten. Van goedkoop naar de bioscoop of het theater tot korting op je zorgverzekering. De Laurentius deals zijn zo gevarieerd dat er altijd iets voor je bij zit.

Laurentius innoveert
Laurentius spreekt
Laurentius leert
Laurentius werkt