Leerkracht groep 1/2

Leerkracht groep 1/2

'Samen groeien, samen trots' met de kinderen? Dat kan!
De Bonte Pael is op zoek naar een leerkracht voor onze kleutergroep op de donderdag en vrijdag. Uitbreiding met een derde dag is mogelijk.

Als je bij ons komt werken….

kom je te werken in een betrokken team dat bestaat uit hardwerkende collega’s met een groot relativeringsvermogen en humor; 13 leerkrachten, een administratief medewerkster, conciërge, vakleerkrachten voor muziek en gym, een intern begeleider/adjunct-directeur en een directeur. We hechten veel waarde aan openheid, eerlijkheid en professionaliteit. Als team voelen we ons samen verantwoordelijk voor de hele school, gesteund door een zeer positief betrokken ouderraad en MR.
Samen met de BSO vormen we IKC de Bonte Pael. De pedagogisch medewerkers van de kinderopvang ondersteunen de leerkrachten bij de uitvoering van arrangementen. Met elkaar 
creëren we een fijne werkplek.
Uiteraard is er ook ruimte voor ontspanning; opstarten met koffie/thee aan de bar en samen lunchen komt dagelijks terug. Neem ook een kijkje op onze site, Facebook en instagram om te zien wie we zijn en hoe we werken.

Jij past bij ons….

Als je het onderwijs middels spelend leren wilt aanbieden, het passend aanbod bepaal je aan de hand van de leerdoelen uit ‘KIJK!’
Je vindt het belangrijk om
te werken aan een positief leef- en leerklimaat. Je bent bereid je te verdiepen in de gedachte van de Kanjertraining om de sociale competenties van de kinderen te vergroten. Jij werkt vanuit en met (zelf)vertrouwen en pakt je verantwoordelijkheid.
Je vindt het belangrijk om mee te bouwen aan de ontwikkelingen van de school. Door de werkwijze in onze onderbouw is het belangrijk dat je goed kan en wilt samen werken.
Samen met het team van basisschool De Regenboog in Tanthof-Oost onderzoeken we hoe we ons onderwijs in de toekomstige school in het Tanthof vorm geven. De leerkrachten van de kleutergroepen van beide scholen werken nauw samen. Verder beschik je over een Pabo-diploma of een certificaat waarmee de bevoegdheid kan worden aangetoond.

Wat kan je van ons verwachten?

De Bonte Pael is een school voor katholiek, primair onderwijs in Delft en is gelegen in de wijk Tanthof-West. De school start komend jaar met 195 leerlingen verdeeld over 9 groepen waarvan 3 kleutergroepen. Jouw kleutergroep start met ongeveer 18 kinderen.

Basisschool de Bonte Pael is onderdeel van de Laurentius Stichting, een bestuur met 29 scholen, bijna 9000 leerlingen en 900 personeelsleden. De Laurentius Stichting wil bijzonder goed onderwijs bieden vanuit de katholieke grondslag.

Wij bieden jou:

  • een dienstverband voor bepaalde tijd (1 jaar) met zicht op een dienstverband voor onbepaalde tijd bij voldoende functioneren.
  • een parttime dienstverband; in ieder geval donderdag en vrijdagochtend (0,3625 wtf). Tot 3 werkdagen is bespreekbaar.
  • inschaling voor deze functie is L10. Afhankelijk van je werkervaring een salaris tussen de €2.678,- en €4.113,- conform de CAO primair onderwijs.

Informatie

Wil je meer weten over wie wij zijn en hoe we werken? We leiden je graag rond; we zijn trots op onze school. Draai je graag een dagdeel mee? We maken hiervoor graag een afspraak.
Ingangsdatum: 1 augustus 2021.

Heb je vragen of wil je graag meer weten over deze vacature?

Neem dan contact op met Brigitte Schuller-Steijger via bontepael@laurentiusstichting.nl. Voor vragen over werken bij de Laurentius Stichting mag je contact opnemen met onze afdeling HRM, vacature@laurentiusstichting.nl.

Solliciteer op deze functie

Laurentius deals

Ga je aan de slag bij Laurentius, dan kun je rekenen op prikkelende arbeidsvoorwaarden. Naast aantrekkelijke secundaire voorwaarden kun je profiteren van kortingen op producten en leuke activiteiten. Van goedkoop naar de bioscoop of het theater tot korting op je zorgverzekering. De Laurentius deals zijn zo gevarieerd dat er altijd iets voor je bij zit.

Laurentius innoveert
Laurentius spreekt
Laurentius leert
Laurentius werkt