Leerkracht groep 1/2 of 3

Leerkracht groep 1/2 of 3

'Samen groeien, samen trots' met de kinderen? Dat kan!
De Regenboog is op zoek naar een leerkracht voor min 14 – max 23uur. In deze uren geef je in ieder geval les aan onze kleuters op de donderdag en vrijdagochtend of op woensdag t/m vrijdag aan onze groep 3 leerlingen.

Als je bij ons komt werken….

kom je in een energiek, betrokken team van 13 leerkrachten, een intern begeleider, vakleerkracht muziek, gymleerkracht, administratief medewerkster en een directeur. Er is veel ondersteuning vanuit meerdere enthousiaste vrijwilligers. Zij pakken leesondersteuning, techniekonderwijs en conciërgetaken op. Ons team kenmerkt zich door een open en positieve sfeer. We hebben de ambitie om dat wat we doen nog beter te maken. En we durven best toe te geven dat het soms anders kan.
Samen met de BSO vormen we IKC de Regenboog. De pedagogisch medewerkers van de kinderopvang ondersteunen de leerkrachten bij de invulling van de diverse subsidies. Met elkaar creëren we een fijne werkplek.

Uiteraard is er ook ruimte voor ontspanning; opstarten met koffie/thee en samen lunchen komt dagelijks terug. Neem ook een kijkje op onze site, Facebook en instagram om te zien wie we zijn en hoe we werken.

Jij past bij ons….

als collega in de kleuterbouw, als je het onderwijs bij de middels spelend leren wilt aanbieden. Het passend aanbod bepaal je aan de hand van de leerdoelen uit ‘KIJK!’ Voor groep 3 hanteren we het EDI instructie-model. Ook hier waarderen we het spelend leren. In nauwe samenwerking met de kleuterbouw is dit in ontwikkeling.
Je vindt het belangrijk om te werken aan een positief leef- en leerklimaat. Je bent bereid je te verdiepen in de gedachte van de Kanjertraining om de sociale competenties van de kinderen te vergroten. Jij werkt vanuit en met (zelf)vertrouwen en pakt je verantwoordelijkheid.
Je vindt het belangrijk om mee te bouwen aan de ontwikkelingen van de school. Door de werkwijze in onze onderbouw is het belangrijk dat je goed kan en wilt samen werken.
Samen met het team van basisschool De Bonte Pael in Tanthof-West onderzoeken we hoe we ons onderwijs in de toekomstige school in het Tanthof vorm geven. De leerkrachten van de beide scholen werken daartoe nauw samen.
Verder beschik je over een Pabo-diploma of een certificaat waarmee de bevoegdheid kan worden aangetoond.

Wat kan je van ons verwachten?

De Regenboog is een school voor katholiek, primair onderwijs in Delft en is gelegen in de wijk Tanthof-Oost. De school start komend jaar met 148 leerlingen verdeeld over 8 groepen waarvan 2 kleutergroepen. De kleutergroep start met 16 kinderen, groep 3 met 18 kinderen.

Basisschool De Regenboog is onderdeel van de Laurentius Stichting, een bestuur met 29 scholen, bijna 9000 leerlingen en 900 personeelsleden. De Laurentius Stichting wil bijzonder goed onderwijs bieden vanuit de katholieke grondslag.
Wij bieden jou:

  • een dienstverband voor bepaalde tijd (1 jaar) met zicht op een dienstverband voor onbepaalde tijd bij voldoende functioneren.
  • een dienstverband voor in ieder geval 1,5 dag te weten; donderdag en vrijdagochtend in groep ½ of 3.
    Meer werken in dezelfde groepen is zeker bespreekbaar.
  • inschaling voor deze functie is L10. Afhankelijk van je werkervaring een salaris tussen de €2.678,- en €4.113,- conform de CAO primair onderwijs.

Informatie

Wil je meer weten over wie wij zijn en hoe we werken? We leiden je graag rond; we zijn trots op onze school. Draai je graag een dagdeel mee? We maken hiervoor graag een afspraak.

Ingangsdatum: 1 augustus 2021.

Heb je vragen of wil je graag meer weten over deze vacature?

Neem dan contact op met Brigitte Schuller-Steijger via regenboog@laurentiusstichting.nl. Voor vragen over werken bij de Laurentius Stichting mag je contact opnemen met onze afdeling HRM, vacature@laurentiusstichting.nl.

Solliciteer op deze functie

Laurentius deals

Ga je aan de slag bij Laurentius, dan kun je rekenen op prikkelende arbeidsvoorwaarden. Naast aantrekkelijke secundaire voorwaarden kun je profiteren van kortingen op producten en leuke activiteiten. Van goedkoop naar de bioscoop of het theater tot korting op je zorgverzekering. De Laurentius deals zijn zo gevarieerd dat er altijd iets voor je bij zit.

Laurentius innoveert
Laurentius spreekt
Laurentius leert
Laurentius werkt