Groep 8 leerkracht KBS Pius X

Groep 8 leerkracht KBS Pius X

Omdat een van onze groep 8-leerkrachten onze nieuwe adjunct-directeur wordt is er eindelijk weer eens een reguliere vacature in de bovenbouw!
We zoeken een enthousiaste en gedreven leerkracht die, samen met de ervaren leerkracht die 3 dagen werkt, het schooljaar afmaakt en daarna bij ons wil blijven werken!

De Pius X is een middelgrote dorpsschool van ruim 400 leerlingen in 17 groepen. We zijn een reguliere, katholieke basisschool met veel aandacht voor EDI en projectmatig werken. We willen onze leerlingen opleiden tot wereldwijze, kritische denkers. Samenwerken is daarbij erg belangrijk. Pius X is ook een gezonde school, er is veel aandacht voor sport, expressie, voeding, muziek en sociaal-emotionele ontwikkeling. Dat vinden wij belangrijk!

PIUS X staat voor…
Pius-skills en projectmatig werken
Instructie volgens EDI
Uitdaging op alle niveaus
Samenwerken
X-factor: aandacht voor creatieve vakken en gym

Als je bij ons komt werken….

Kom je te werken in een team met 36 collega’s van leerkrachten, onderwijsassistenten, een conciërge, een administratief medewerker, een vakleerkracht gym, een vakleerkracht muziek en het MT. Het MT wordt gevormd door de intern begeleider, de directeur en de adjunct-directeur. Bij ons geef je les volgens EDI. Dat doen we vooral bij de basisvakken: taal, Engels en rekenen. Deze vakken worden hoofdzakelijk in de ochtend aangeboden waarbij een goede, effectieve instructie van groot belang is. 's Middags is er voornamelijk aandacht voor projectmatig werken en creativiteit. Op woensdag hebben de kinderen tot 12:30u les. Na schooltijd ga je in overleg met je cluster, heb je oudergesprekken en is er tijd om na te kijken en voor te bereiden. Bij ons draai je geen continurooster en combigroepen, maar werk je samen met je parallelcollega en ben je verantwoordelijk voor ongeveer 25 kinderen per groep.

Jij past bij ons….

Als je het lef hebt om het oude los te laten en met nieuwe methodes durft te experimenteren. Als jij jouw collega’s durft uit te dagen en eigenaarschap pakt. Als je graag werkt onder ideale omstandigheden met een leuke groep kinderen en een professioneel maar ook gezellig team. Verder weet jij met jouw persoonlijkheid collega’s te inspireren, beschik jij over relativeringsvermogen en heb je humor en daadkracht. Je beschikt over een Pabo-diploma of een certificaat waarmee de bevoegdheid kan worden aangetoond.

Wat kan je van ons verwachten?

Een werkplek op een van de leukste scholen van Bergschenhoek en omgeving. Een leuke groep ouders met een gemiddeld hoog opleidingsniveau. Wij zijn een school met veel structuur en met duidelijke regels en kaders. Het team werkt op een professionele manier samen en is zelfsturend. Bij ons kom je in een warm bad waarbij het team altijd bereid is om jou extra te ondersteunen. Wij hebben aandacht voor elkaar en op de vrijdagmiddag is er altijd tijd voor een gezellige borrel met je collega’s.

Wij bieden jou:

  • een regulier dienstverband (1 jaar) met zicht op een vaste aanstelling bij voldoende functioneren. Een contract voor onbepaalde tijd is bespreekbaar;
  • een parttime dienstverband van minimaal 1,5 dag. In overleg is meer dagen, maximaal 4, mogelijk;
  • inschaling voor deze functie in L10. Afhankelijk van je werkervaring een salaris tussen de €2.738,- en €4.206,-, conform de CAO primair onderwijs.

De Pius X is onderdeel van de Laurentius Stichting, een bestuur met 29 scholen, bijna 9000 leerlingen en 900 leerkrachten en schoolleiders. De Laurentius Stichting wil bijzonder goed onderwijs bieden vanuit de katholieke grondslag.

Informatie

De sollicitatiegesprekken zullen zo snel mogelijk plaatsvinden.

Ingangsdatum van de functie: 1 maart 2022. Eerder of later is bespreekbaar.

Sluitingsdatum vacature: 31 januari 2022.

Heb je vragen of wil je graag meer weten over deze vacature?

Neem dan contact op met Angelique te Braak, directeur, via 010 521 34 60 of 06 46 38 52 44. Voor vragen over werken bij de Laurentius Stichting mag je contact opnemen met onze afdeling HRM, HR@laurentiusstichting.nl.

Solliciteer op deze functie

Laurentius deals

Ga je aan de slag bij Laurentius, dan kun je rekenen op prikkelende arbeidsvoorwaarden. Naast aantrekkelijke secundaire voorwaarden kun je profiteren van kortingen op producten en leuke activiteiten. Van goedkoop naar de bioscoop of het theater tot korting op je zorgverzekering. De Laurentius deals zijn zo gevarieerd dat er altijd iets voor je bij zit.

Laurentius innoveert
Laurentius spreekt
Laurentius leert
Laurentius werkt