Leerkracht groep 8

Leerkracht groep 8

Zoek jij die leuke groep 8 om les te geven? Wellicht matchen wij dan! 

Voor onze 18 leerlingen in groep 8 zoeken wij een leerkracht die op maandag en dinsdag goed onderwijs geeft en daarbij het zelfvertrouwen van de kinderen laat groeien. En natuurlijk heb je er lol in om met de kinderen op werkweek te gaan en een leuke musical neer te zetten. Het is hun laatste basisschooljaar!

De Regenboog is een katholieke basisschool in de wijk Tanthof-Oost in Delft. Er wordt lesgegeven volgens het model van de expliciete directe instructie (EDI) vanwege de betrokkenheid van de leerling en de effectiviteit van ons lesgeven. De school telt 7 groepen en 150 leerlingen. 

Als je bij ons komt werken…

Kom je te werken in een betrokken team met een groot hart voor kinderen en onderwijs. In de ochtend staan de vakken  taal, rekenen, spelling en lezen centraal. We werken daarbij met Snappet. In de middag werken we thematisch aan wereldoriëntatie. De kinderen krijgen wekelijks 2x gym en 1x muziek van vakleerkrachten. Ons pedagogisch handelen is gebaseerd op de Kanjertraining. 

Jij past bij ons…

Als je nieuwsgierig bent naar anderen, en jezelf en ons onderwijs wilt blijven ontwikkelen. Jij vindt de creatieve ontwikkeling van de kinderen belangrijk. Je werkt vanuit en met (zelf)vertrouwen en pakt je verantwoordelijkheid als dat nodig is. Je werkt graag samen, ook met de collega's van onze collega school in Tanthof-West. Immers, samen ontwikkelen we het onderwijs voor onze toekomstige school in een nieuw gebouw. Verder beschik je over een Pabo-diploma of een certificaat waarmee de bevoegdheid kan worden aangetoond. 

Heb je nog geen lesbevoegdheid, bekijk dan eens via deze link  de mogelijkheden om als zij-instromer te starten in het onderwijs.

Wat kan je van ons verwachten?

Ons team kenmerkt zich door een open en positieve sfeer. We zorgen samen voor goed onderwijs en mooie basisschooljaren voor de kinderen. 

Neem eens een kijkje op onze site voor algemene informatie en op facebook en instagram voor onze activiteiten.

Wil je meer weten over wie wij zijn en hoe we werken? We leiden je graag rond, we zijn trots op onze school.

Wij bieden jou:

- Een regulier dienstverband (1 jaar) met zicht op een vaste aanstelling voor onbepaalde tijd bij voldoende functioneren. 

- Een dienstverband voor 2 dagen per week. Meer is bespreekbaar.

- Inschaling voor deze functie in LB. Afhankelijk van je werkervaring een salaris tussen de €2.865,- en €4.366,-, conform de CAO primair onderwijs.

De Regenboog is onderdeel van de Laurentius Stichting. De stichting heeft 29 scholen, bijna 9000 leerlingen en 900 leerkrachten en schoolleiders. De Laurentius Stichting wil bijzonder goed onderwijs bieden vanuit de katholieke grondslag.

Informatie

Ingangsdatum van de functie is per 1 augustus 2022 of zo snel mogelijk daarna. De kinderen van groep 8 kijken uit naar je komst!

Heb je vragen of wil je graag meer weten over deze vacature?

Neem dan contact op met Brigitte Schuller-Steijger, directeur, via bschuller@bontepael.nl. Voor vragen over werken bij de Laurentius Stichting mag je contact opnemen met onze afdeling HRM, HR@laurentiusstichting.nl

Solliciteer op deze functie

Laurentius deals

Ga je aan de slag bij Laurentius, dan kun je rekenen op prikkelende arbeidsvoorwaarden. Naast aantrekkelijke secundaire voorwaarden kun je profiteren van kortingen op producten en leuke activiteiten. Van goedkoop naar de bioscoop of het theater tot korting op je zorgverzekering. De Laurentius deals zijn zo gevarieerd dat er altijd iets voor je bij zit.

Laurentius innoveert
Laurentius spreekt
Laurentius leert
Laurentius werkt