Vakdocent Bewegingsonderwijs

Vakdocent Bewegingsonderwijs

De Kwakel, Jenaplan basisonderwijs

Wist je al dat we sinds dit schooljaar een heel nieuw schoolgebouw hebben in Berkel en Rodenrijs? Wij tellen ongeveer 260 leerlingen verdeeld over 10 groepen, waarbij we werken in 3-jarige stamgroepen. Op onze school leren kinderen van en met elkaar hun eigen kwaliteiten ontdekken en de manier waarop ze leren. De zelfstandigheid van de leerlingen wordt door de diverse geledingen als een kracht van de school benoemd. Teamleden, leerlingen en ouders zijn trots op het prettige leef- en werkklimaat op onze school, alle leerlingen kennen elkaar en krijgen de ruimte om hun eigen doelen te stellen.

Onze slogan is: ‘Samen je eigen weg!’


Als je bij ons komt werken…
Dan kom je te werken in een gezellig team van 20 stamgroepleiders, onderwijsassistenten, een intern begeleider, een conciërge en administratief medewerker. Centraal in ons onderwijs staat wereldoriëntatie. Met elkaar vormen we een mini-maatschappij zodat kinderen alle facetten van het burgerschap meekrijgen, ouders spelen hierbij ook een belangrijke rol.

Je past bij ons…
Als je een vrolijke, enthousiaste en flexibele gymleerkracht bent, die op positieve wijze de verbinding zoekt met de kinderen, pedagogisch sterk is, oog heeft voor het individuele kind en de kinderen kan laten ervaren dat bewegen gewoon heel leuk is.  Zelfstandig kunnen handelen, goed kunnen organiseren en goede communicatieve vaardigheden zijn van belang. Je voldoet verder uiteraard aan de wettelijke eisen (ALO-diplomering).

Wat kan je van ons verwachten?
Een mooie werkplek op een hele leuke school in een gloednieuw gebouw in Berkel en Rodenrijs. Samen en met het team zorgen we ervoor dat je met veel plezier werkt op De Kwakel! Deze vacature is zeer goed te combineren met de vacature op Het Baken in Berkel en Rodenrijs. Dit is één van de andere scholen van de Laurentius Stichting. Je hebt dan een reguliere aanstelling bij één werkgever en werkt op twee van onze scholen.

Wij bieden jou:

 • Een regulier dienstverband (1 jaar) met zicht op een vaste aanstelling voor onbepaalde tijd bij voldoende functioneren.
 • Een dienstverband voor 2 dagen.
  De werkdagen zijn dinsdag en donderdag.
  (Wanneer je ook bij het Baken gaat werken heb je een fulltime dienstverband (40 uur)).
 • Je geeft op deze dagen les aan de groepen 1 t/m 8 in Sporthal de Anjerdreef en in onze kleuterspeelzaal.
 • Inschaling voor deze functie in LB.

De Kwakel is onderdeel van de Laurentius Stichting, een bestuur met 29 scholen, bijna 9000 leerlingen en zo’n 900 leerkrachten en schoolleiders. De Laurentius Stichting wil bijzonder goed onderwijs bieden vanuit de katholieke grondslag.

Informatie

 • Geef in je reactie duidelijk aan of je alleen op deze vacature reageert, of interesse hebt voor de combinatie-vacature met Het Baken. Dan zorgen wij dat je sollicitatie ook bij Het Baken terecht komt.
 • Het geven van een proefles kan mogelijk tot de procedure behoren.
 • De sollicitatiecommissie zal bestaan uit een één of meerdere directieleden en de huidige vakleerkracht.
 • Ingangsdatum van de functie is zo snel mogelijk.
 • Sollicitatiegesprekken zullen zo spoedig mogelijk plaatsvinden.

Heb je vragen of wil je graag meer weten over deze vacature?

Neem dan contact op met Sebastiaan van der Tier, directeur, via 010 519 95 55. Voor vragen over werken bij de Laurentius Stichting mag je contact opnemen met onze afdeling HRM, hr@laurentiusstichting.nl.

Voor meer informatie over de school kun je kijken op onze website: www.dekwakelschool.nl.

Solliciteer op deze functie

Laurentius deals

Ga je aan de slag bij Laurentius, dan kun je rekenen op prikkelende arbeidsvoorwaarden. Naast aantrekkelijke secundaire voorwaarden kun je profiteren van kortingen op producten en leuke activiteiten. Van goedkoop naar de bioscoop of het theater tot korting op je zorgverzekering. De Laurentius deals zijn zo gevarieerd dat er altijd iets voor je bij zit.

Laurentius innoveert
Laurentius spreekt
Laurentius leert
Laurentius werkt