Leerkracht middenbouw sbo

Leerkracht middenbouw sbo

Laurentius SBO is een basisschool voor kinderen met leer- en ontwikkelingsproblemen. Door deze problemen kunnen kinderen vastlopen in het reguliere onderwijs en gaan daardoor met minder plezier naar school. Bij ons zijn de klassen net iets kleiner en daar waar nodig geef jij als leerkracht de kinderen het extra wat ze nodig hebben, om ze weer lol te laten beleven in het schoolse leren. Wij hebben ongeveer 180 leerlingen verdeeld over 12 groepen.

Als je bij ons komt werken….

Je komt te werken in een team met 35 collega’s waaronder leerkrachten, een vakleerkracht voor gym en diverse ondersteuners waaronder een orthopedagoog en een schoolmaatschappelijk werker. Je geeft les volgens het effectieve instructie model (EDI). In dit model staat het lesdoel centraal. Er kan aan een lesdoel gewerkt worden door uit een methode te werken, maar ook zeker vanuit andere activiteiten. Denk bijvoorbeeld aan kooklessen en daar de leerdoelen in verwerken. Daarnaast wil je meegaan inde ontwikkeling van de school, waarbij we kritisch reflecteren op opbrengsten in relatie tot het didactisch- en pedagogisch handelen.

Bij ons start jouw schooldag om 8:00u, de kinderen komen vanaf 8:30u binnen en de lessen beginnen om 8.45u en de kinderen gaan om 15:15u naar huis. Alle kinderen blijven in de klas over. Behalve op woensdag dan stopt de les om 12.30u.

Bij ons vormen de drie pijlers; samenwerken, vrijheid in gebondenheid en zelfstandigheid de basis van het onderwijs.

Jij past bij ons….

Als jij een (ervaren) leerkracht bent of een talent dat graag wil worden opgeleid. Iemand met humor, die kan lachen met de kinderen en van ze kan houden. Daar waar nodig krachtig pedagogisch kan optreden en sterk didactisch is. Je gaat makkelijk mee in de didactische ontwikkelingen, voert het uit en geeft het met plezier door aan collega’s. Jij bent iemand die kinderen graag iets leert en ook bereid is om te blijven zoeken naar mogelijkheden om dat leren voor elkaar te krijgen. Verder hou je van uitdagingen en kan je creatief en flexibel omgaan met de problematiek die iedere dag anders is.

Om het op onze school naar je zin te hebben is relativerings- en incasseringsvermogen nodig. Kinderen die jouw aandacht nodig hebben en die veel van je vragen zijn bij ons standaard. Je hebt de wil om je te verdiepen in leer- en opvoedingsproblematiek.

Daarnaast wil je meegaan in de ontwikkeling van de school, waarbij we kritisch reflecteren op opbrengsten in relatie tot het didactisch- en pedagogisch handelen. Wij zijn een lerende school en een opleidingsschool, wij werken met leerkrachtondersteuners en zij-instromers. Binnen de school werken wij met beeldbegeleiding om onze eigen vaardigheden te verbeteren.

Wat kan je van ons verwachten?

Ons team bestaat uit gedreven mensen met passie voor de kinderen. Een team in beweging waar je mee mag denken, je kennis kan delen en je inbreng gewaardeerd wordt. Als opleidingsschool leiden wij in samenwerking met de Pabo mensen op. Startende en ervaren collega’s werken samen en hebben één ding gemeen; het willen werken aan een goede en fijne school voor de kinderen en de collega’s. Bij ons kan je rekenen op onderlinge betrokkenheid. Een sfeervolle school en een warm team waar plek is voor iedereen. Oftewel een fijne werkplek in een lerende school.

Wij bieden jou:

  • Een functie in de middenbouw in een nieuw te starten groep
  • De mogelijkheid om collega's op te leiden binnen de school
  • De mogelijkheid om aan de school te wennen.
  • Ruimte om jouw talenten waar mogelijk in te zetten.
  • Een dienstverband van minimaal 0,6 wtf.
  • Inschaling voor deze functie in L11 (mensen in opleiding L10)

Laurentius SBO is onderdeel van de Laurentius Stichting. De stichting heeft 29 scholen, ruim 9000 leerlingen en 872 leerkrachten en schoolleiders. De Laurentius Stichting wil bijzonder goed onderwijs bieden vanuit de katholieke grondslag.

Informatie

Kandidaten die solliciteren nodigen wij altijd uit om een dag(deel) te komen kennis maken met de school.

Ingangsdatum van de functie: 1 januari 2023, er is ruimte om al eerder te starten

Heb je vragen of wil je graag meer weten over deze vacature?
Neem dan contact op met Sonja van Gog, directeur via 06 13 08 30 26. Voor vragen over werken bij de Laurentius Stichting mag je contact opnemen met onze afdeling HRM, vacature@laurentiusstichting.nl.

Solliciteer op deze functie

Laurentius deals

Ga je aan de slag bij Laurentius, dan kun je rekenen op prikkelende arbeidsvoorwaarden. Naast aantrekkelijke secundaire voorwaarden kun je profiteren van kortingen op producten en leuke activiteiten. Van goedkoop naar de bioscoop of het theater tot korting op je zorgverzekering. De Laurentius deals zijn zo gevarieerd dat er altijd iets voor je bij zit.

Laurentius innoveert
Laurentius spreekt
Laurentius leert
Laurentius werkt