Leerkracht groep 1-2

Leerkracht groep 1-2

De Sint-Jozefschool is de oudste basisschool in Nootdorp. Onze school bestaat al sinds 1906 en daar zijn wij trots op! Er heerst een veilige sfeer op de Jozefschool, die zich kenmerkt door de kernwaarden openheid, tolerantie, gezelligheid, samenwerken en aandacht voor elkaar. Onze school telt ruim 400 leerlingen, verdeeld over 18 groepen. Elke groep heeft zijn eigen ingang, waardoor er allemaal ‘mini-schooltjes’ in de school zijn, wat rust en sfeer geeft.   

 
Er zijn veel ambities voor nog beter onderwijs, maar niet alles hoeft tegelijk en direct. Samen worden we iedere dag een beetje beter. Als van oorsprong katholieke school besteden wij veel aandacht aan de omgang met elkaar en de wereld om ons heen.  We vinden het belangrijk dat iedereen op onze school zichzelf durft te zijn en zich vrij durft te uiten. Wij begeleiden onze kinderen op weg naar het leven in de 21e eeuw. Daarom leren wij ze niet alleen de basisvakken, maar ook specifieke vaardigheden die in deze tijd nodig zijn. Betrokkenheid van ouders is daarbij onmisbaar. Niet voor niets is ons motto: SAMEN laten we de kinderen groeien. 

Als je bij ons komt werken.... 

Dan ga je deel uitmaken van een enthousiast en betrokken team, dat waarde hecht aan een goede samenwerking. Het team van ruim 40 collega’s bestaat uit leerkrachten, onderwijsassistenten, interne begeleiders, een vaste muziekleerkracht, een vakleerkracht gym en drie conciërges. Het team wordt aangestuurd door twee directieleden. Bij ons geef je les volgens het klassikaal jaarsysteem, daarbij pas je EDI (Expliciete Directe Instructie) toe. In groep 1-2 vinden wij spelend leren belangrijk voor de totale ontwikkeling van het jonge kind.   

 

Jij past bij ons….  

  • Als je het leuk vindt om mee te denken en flexibel en positief kritisch bent ingesteld.  
  • Als verbinding jouw kracht is, zowel naar kinderen als naar ouders en collega’s.   
  • Als je open staat voor ontwikkelingen en daar zelf ook een actieve rol in pakt.   
  • Als je beschikt over een Pabo-diploma of een certificaat waarmee je jouw bevoegdheid kan aantonen of je bent studerend hiervoor. Het is ook mogelijk om deel te nemen aan het zij-instroomtraject. 

 

Wat kan je van ons verwachten?  

Allereerst een leuk en enthousiast team dat bestaat uit hardwerkende collega’s, die onderling fijn samenwerken, voor elkaar klaar staan en regelmatig ook hard kunnen lachen met elkaar. We hechten veel waarde aan openheid, eerlijkheid en professionaliteit. Als team voelen we ons samen verantwoordelijk voor de hele school. Vanuit de verbinding met elkaar doe je jouw werk nooit alleen. Er is bij ons op school ruimte om jezelf te zijn, waarbij wij graag aansluiten bij jouw persoonlijke groei en ontwikkeling. We werken hard en uiteraard is er ook veel ruimte voor ontspanning; we lunchen samen, vieren samen de verjaardagen van collega’s, organiseren regelmatig borrels en teamuitjes en onze jaarlijkse Jozefquiz is niet voor niets uitgegroeid tot een traditie.  
 
Ook benieuwd naar het Jozefgevoel? Neem gerust eens een kijkje op onze site om te zien wie we zijn en hoe we werken. We komen graag met jou in contact! Wil je een dag meelopen met één van jouw toekomstige collega's of een kop koffie komen drinken om de sfeer te komen proeven? Je bent van harte welkom!

Wij bieden jou:

  • een regulier dienstverband (1 jaar) met zicht op een vaste aanstelling voor onbepaalde tijd bij voldoende functioneren.
  • een parttime dienstverband voor 3 dagen (woensdag, donderdag, vrijdag). Fulltime is bespreekbaar.
  • inschaling voor deze functie in LB. Afhankelijk van je werkervaring ontvang je een salaris tussen € 3.001,- en € 4.573,-, conform de CAO primair onderwijs.

De Jozefschool is onderdeel van de Laurentius Stichting, een bestuur met 29 scholen, bijna 9000 leerlingen en zo'n 900 leerkrachten en schoolleiders. De Laurentius Stichting wil bijzonder goed onderwijs bieden vanuit de katholieke grondslag.

 

Informatie 

Zodra we je sollicitatiebrief binnen hebben, nemen we zo spoedig mogelijk contact met je op.

Ingangsdatum van de functie: 1 januari 2023. Eerder of later is bespreekbaar.


Heb je vragen of wil je graag meer weten over deze vacature? 
Neem dan contact op met Mirjam Hofland, directeur of Odie Geerligs, adjunct-directeur via 015 310 96 54. 
Voor vragen over werken bij de Laurentius Stichting mag je contact opnemen met onze afdeling HRM, hr@laurentiusstichting.nl.

Solliciteer op deze functie

Laurentius deals

Ga je aan de slag bij Laurentius, dan kun je rekenen op prikkelende arbeidsvoorwaarden. Naast aantrekkelijke secundaire voorwaarden kun je profiteren van kortingen op producten en leuke activiteiten. Van goedkoop naar de bioscoop of het theater tot korting op je zorgverzekering. De Laurentius deals zijn zo gevarieerd dat er altijd iets voor je bij zit.

Laurentius innoveert
Laurentius spreekt
Laurentius leert
Laurentius werkt