Gymleerkracht op de Regenboog & de Bonte Pael

Gymleerkracht op de Regenboog & de Bonte Pael

Samen groeien, samen trots!

Als dat ook is wat jij wilt zien in de gymzaal, neem dan snel contact met ons op! 

Als je bij ons komt werken….

werk je voor 2 scholen: basisschool de Bonte Pael (dinsdag en vrijdag) en basisschool de Regenboog (opties; maandag/donderdag, maandag/woensdag, woensdag/donderdag). Je geeft zelfstandig je gymlessen, gaat met beide scholen mee op kamp en organiseert dat de kinderen mee kunnen doen met de buitenschoolse sportactiviteiten die er in Delft worden georganiseerd. Wanneer je mee kunt denken over de combinatie leren en bewegen heeft dat een pre.

Jij past bij ons….

als je graag met je collega's samenwerkt en daarbij streeft naar een positief speel,- leer- en werkklimaat.

 

Wat kan je van ons verwachten?

Je werkt in een gezellig, collegiaal en betrokken team met relativeringsvermogen en humor. Je geeft les aan de kinderen van de Regenboog en de Bonte Pael, in totaal voor 4 lesdagen.

We hechten veel waarde aan creativiteit, samenwerken, vertrouwen, uitgaan van groei en eigenaarschap. Ons team is verdeeld over 2 scholen. We voelen ons verantwoordelijk voor de hele school, positief gesteund door een zeer positief betrokken ouderraad en MR. Met elkaar creëren we een fijne speel-, leer- en werkplek.
Neem een kijkje op onze site, Facebook en Instagram om ons beter te leren kennen. 


Wij bieden jou:

  • een dienstverband voor 4 dagen. Bij voldoende functioneren is er uitzicht op een vast dienstverband.
  • inschaling voor deze functie is LB.

Informatie

Wil je meer weten over wie wij zijn en hoe we werken? Ik leid je graag rond. Draai je graag een dagdeel mee? Je bent van harte welkom!
Ingangsdatum, bij voorkeur: 1 februari 2023

Heb je vragen of wil je graag meer weten over deze vacature?

Neem dan contact op met Brigitte Schuller-Steijger via bontepael@laurentiusstichting.nl. Voor vragen over werken bij de Laurentius Stichting mag je contact opnemen met onze afdeling HRM, hr@laurentiusstichting.nl.

Solliciteer op deze functie

Laurentius deals

Ga je aan de slag bij Laurentius, dan kun je rekenen op prikkelende arbeidsvoorwaarden. Naast aantrekkelijke secundaire voorwaarden kun je profiteren van kortingen op producten en leuke activiteiten. Van goedkoop naar de bioscoop of het theater tot korting op je zorgverzekering. De Laurentius deals zijn zo gevarieerd dat er altijd iets voor je bij zit.

Laurentius innoveert
Laurentius spreekt
Laurentius leert
Laurentius werkt