Groep 4/5 zwangerschapsverlof met uitzicht op vast (0,6-1,0 fte)

Groep 4/5 zwangerschapsverlof met uitzicht op vast (0,6-1,0 fte)

Ha collega van onze toekomst,

Hou jij van onderzoekend leren, van kinderen uit alle windstreken van de wereld? Dan is onze school de wereld voor jou. En dan zoeken wij jou! Wij werken volgens de principes van het International Baccalaureate Primary Years Programme, een internationaal hoog aangeschreven staand onderwijsprogramma. Je hoeft geen ervaring te hebben met dit programma. Je enthousiasme is meer dan genoeg. Wij helpen jou je weg te vinden op onze Mgr. Bekkersschool.

Onze groep 4/5 van 18 leerlingen vraagt of jij hun juf komt vervangen. Zij is met zwangerschapsverlof van 3 maart t/m eind juni. Het gaat daarbij om een wtf van 0,6 tot 1,0. Zij zoeken een gekwalificeerde leerkracht of een pabo-student die bijna klaar is met de opleiding.

Nieuwsgierig? Lees hier dan verder…

Je geeft twee dagen les aan de hele groep 4/5 en afhankelijk van hoeveel fte je wilt werken, geef je tevens één of twee dagen les aan alleen groep 4. Je duo-partner geeft dan les aan groep 5. Bij een fulltime dienstverband ondersteun je ook nog één dag onze groep 6/7 bij de begeleiding van individuele leerlingen.

Je duo-partner in groep 4/5 is tevens onze opleider in de school. Zij kent de kinderen en ons onderwijsprogramma goed. Tijdens jullie overlappende dagen hebben jullie ook tijd voor overleg. Daarnaast word je op het gebied van lesgeven volgens het PYP begeleid door onze programma-coördinator.

Mochten we aan het einde van het zwangerschapsverlof wederzijds vinden dat je een goede match bent met ons team en onze onderwijsvorm, dan is er de mogelijkheid om na het zwangerschapsverlof voor 0,6 fte bij ons te blijven werken. Dit met uitzicht op een vast contract.

Staat het bovenstaande je aan, dan zie ik graag je CV met een kort begeleidend schrijven tegemoet.

Je kunt dit sturen naar het volgende emailadres: mgrbekkers@laurentiusstichting.nl

Voor meer informatie kun je uiteraard terecht op onze website www.mgrbekkersschool.nl of bel gerust voor een gesprekje of een afspraak met mij op telefoonnummer 015-2561318.

Ik hoop snel kennis met je te mogen maken!

 

Hartelijke groet,

Marianne Mink

Directeur Mgr. Bekkersschool

Solliciteer op deze functie

Laurentius deals

Ga je aan de slag bij Laurentius, dan kun je rekenen op prikkelende arbeidsvoorwaarden. Naast aantrekkelijke secundaire voorwaarden kun je profiteren van kortingen op producten en leuke activiteiten. Van goedkoop naar de bioscoop of het theater tot korting op je zorgverzekering. De Laurentius deals zijn zo gevarieerd dat er altijd iets voor je bij zit.

Laurentius innoveert
Laurentius spreekt
Laurentius leert
Laurentius werkt