Leerkracht bovenbouw schooljaar 2023-2024

Leerkracht bovenbouw schooljaar 2023-2024

Op de Petrusschool in Rijswijk ben je welkom. Kinderen, ouders, buren en ieder ander. Iedereen doet mee. Samen zijn wij de Petrusschool. Warm, betrokken en met hart voor kinderen willen wij elke leerling helpen om te groeien, zodat hij aan het eind van zijn schooltijd zelfstandiger, met een sterk gevoel van eigenwaarde en met meer kennis van zichzelf de volgende stap kan zetten. Wij hebben drie kenwaarden die wij als basis gebruiken: veiligheid, respect en verantwoordelijkheid.

Onze slogan is: ‘Iedereen uniek, samen sterk’!

Als je bij ons komt werken….
Kom je te werken in een team van ongeveer 25 collega’s bestaande uit leerkrachten, intern begeleiders, conciërges, een vakleerkracht gym en muziek. Wij hanteren de Petruslijn, dit betekent een doorgaande lijn van groep 1 t/m 8 op het gebied van sociaal klimaat, klassenorganisatie en instructie. Jij leidt de kinderen breed op en bouwt aan een stevige basis door veel aandacht te besteden aan rekenen en taal. In de klas maak je gebruik van een touchscreen en tablets om zo de kinderen kennis te laten maken met de 21e-eeuwse vaardigheden.

Onze bovenbouw bestaat uit de groepen 7, 7/8 en 8. Om te komen tot goed onderwijs is een stevig pedagogisch klimaat nodig. Wij werken om die reden vanuit een positieve benadering en zetten verschillende werkvormen in om onze doelen voor sociaal - emotionele ontwikkeling te behalen. Ook werken wij met de methode Kwink. Deze methode biedt een basis voor dit pedagogisch klimaat. Daarnaast krijgen de leerlingen elk jaar een weerbaarheidstraining. In de groepen 7 en 8 zijn de kinderen vooral bezig met het ontwikkelen van hun vaardigheden op het gebied van rekenen en taal en de voorbereiding op het voortgezet onderwijs. De leerkrachten stemmen, zoals al eerder beschreven, het onderwijs af op het niveau van de leerlingen. Zelfstandig werken en werken in verschillende niveaugroepen vormen een belangrijk onderdeel van de dagelijkse gang van zaken. Methoden zijn hier aansluitend op gekozen en de didactische aanpak van een leerkracht is daarop afgestemd. In deze groepen werken wij volgens het EDI model in de basisvakken. 
Jij past bij ons…
Als je vanuit een positieve en oplossingsgerichte houding de relatie met ouders, kinderen en collega’s aangaat. Je hebt de ambitie om dagelijks onze leerlingen te helpen bij het ontdekken en ontwikkelen van hun talenten. Ook ben jij pedagogisch sterk en weet jij een prettige en veilige sfeer te creëren in de klas. Daarnaast beschik je over een Pabo-diploma en mogelijk een Master EN/of een certificaat waarmee de bevoegdheid kan worden aangetoond.

Wat kan je van ons verwachten?

Het team van de Petrusschool is enthousiast. Wij delen onze betrokkenheid bij leerlingen en onze passie om voor kinderen van betekenis te zijn. Samen voelen wij ons verantwoordelijk voor de school. Wij kunnen op elkaar vertrouwen en bouwen. We kunnen flexibel inspelen op veranderingen in de omgeving en de wensen van leerlingen en ouders. Lukt iets niet meteen, dan gaan we creatief op zoek naar andere oplossingen. En gaat er ergens eens wat mis, dan vangen we elkaar op. Ben je nieuwsgierig geworden? Neem gerust een kijkje op onze website om te zien wie we zijn en hoe we werken. https://www.petrusschool.nu/

Wij bieden jou:

  • een regulier dienstverband van één jaar met zicht op een vaste bestuursaanstelling voor onbepaalde tijd bij voldoende functioneren;
  • een fulltime dienstverband, parttime is bespreekbaar;
  • inschaling voor deze functie in LB. Afhankelijk van je werkervaring een salaris tussen de € 3.001,- en € 4.573,-, conform de CAO primair onderwijs;
  • ruime mogelijkheden tot persoonlijke ontwikkeling via onder andere ons scholingsplatform Laurentius Leert;
  • de mogelijkheid om deel te nemen aan onze sportregeling, fietsregeling, collectieve arbeidsongeschiktheidsverzekering en collectieve ziektekostenverzekering.

De Petrusschool is onderdeel van de Laurentius Stichting. De stichting heeft 29 scholen, bijna 9000 leerlingen en 900 leerkrachten en schoolleiders. De Laurentius Stichting wil bijzonder goed onderwijs bieden vanuit de katholieke grondslag.

Informatie

De sollicitatiegesprekken zullen zo spoedig mogelijk na sollicitatie plaatsvinden. 
Ingangsdatum van de functie: in overleg. Het liefst per zo spoedig mogelijk.

Heb je vragen of wil je graag meer weten over deze vacature

Neem dan contact op met Marjolein Klunder, directeur, via 070 393 09 60. Voor vragen over werken bij de Laurentius Stichting mag je contact opnemen met onze afdeling HRM, hr@laurentiusstichting.nl.

 

Solliciteer op deze functie

Laurentius deals

Ga je aan de slag bij Laurentius, dan kun je rekenen op prikkelende arbeidsvoorwaarden. De mogelijkheid tot deelname aan een fitnessregeling en een fietsregeling, collectieve arbeidsongeschiktheidsverzekering, collectieve ziektekostenverzekering. Een pensioen bij het ABP en een eindejaarsuitkering. De Laurentius deals zijn zo gevarieerd dat er altijd iets voor je bij zit.

Laurentius innoveert
Laurentius spreekt
Laurentius leert
Laurentius werkt