Leerkracht(en) voor de onderbouw

Leerkracht(en) voor de onderbouw

Ben jij graag aan het werk met gemotiveerde leerlingen? Zie je het als een uitdaging om ons onderwijs naar een hoger plan te tillen? Ben je graag veel ‘onder de leerkrachten en de leerlingen’? Hecht je waarde aan een team dat betrokken is bij elkaar? Lees dan vooral verder, want dan is deze vacature je mogelijk op het lijf geschreven! 

Op RKBS Willibrord in Bergschenhoek zitten zo'n 250 leerlingen, verdeeld over 11 groepen en een tweetal locaties. We werken vanuit ieders talent en willen samen groeien! Dit geldt voor onze leerlingen, maar ook voor ons als team. We zoeken naar wat je leuk vindt en goed kan. Daarmee kan je vaak iemand anders aanvullen en die ander jou. Samen kom je verder.

Je komt te werken in een team van 25 collega’s, waaronder natuurlijk veel leerkrachten, een administratief medewerker, een conciërge, een tweetal vakleerkrachten voor gymnastiek en muziek, een intern begeleider en een leerkrachtondersteuner.

Het onderwijs op onze school kenmerkt zich door een mooie mix van klassikaal onderwijs, onderwijs op maat en zelfstandig werken. Er wordt vanaf groep 4 gewerkt met Snappet tablets voor rekenen, taal en spelling.

Bij ons begint jouw dag om 8:00 uur met een gezamenlijk koffiemoment. Vanaf 8.20 uur komen de kinderen binnen en om 8.30 uur begint het ochtendprogramma. Van 12.00 uur - 13.00 uur is het lunchtijd en om 13:00 uur start het middagprogramma. Om 15:00 uur gaan de kinderen weer naar huis. Jij bent dan beschikbaar voor gesprekken met collega’s en ouders.  

Jij past bij ons…

als jij groepsleerkracht bent met hart voor de aan jou toevertrouwde leerlingen en je gericht bent op samenwerking. Als je als nieuwe collega je steentje bijdraagt aan de onderwijskwaliteit van de Willibrord. En je open staat voor de bestaande manier van werken en daar vanuit jouw eigen ervaring elementen aan toe voegt.

We zoeken iemand die...

 • leerkracht wil zijn in verschillende groepen gaande de jaren. We zijn in school in beweging. Voor nu ligt de focus op de onderbouw;
 • de lat hoog wil leggen voor zichzelf en voor de kinderen;
 • onderwijsinhoudelijk sterk is;
 • het groepsmanagement op orde heeft;
 • oog heeft voor differentiatie en leerlingenzorg;
 • zorgvragen samen met de intern begeleider oppakt;
 • vanuit verbinding en relatie communiceert met kinderen, collega’s en ouders;
 • relevante onderwijsontwikkelingen bijhoudt;
 • actief meedenkt over de school, de kwaliteit van het onderwijs en de sfeer.

Wij passen bij jou als je op zoek bent naar...

 • gezellige kinderen, behulpzame collega’s, positieve en betrokken ouders die met elkaar voor een prettige werksfeer zorgen. We zijn een hecht team wat voor elkaar klaarstaat, met elkaar trekken we de kar. We houden van een open en laagdrempelige houding. Wil je meer weten? Neem gerust eens een kijkje op onze site.
 • een fulltime (40 uur) dienstverband, of als je parttime (16, 24 of 32 uur) wil werken staan we daar ook voor open. We zoeken dan twee leerkrachten;
 • per nieuwe schooljaar, maar eerder starten is mogelijk;
 • een breed aanbod aan opleidingsmogelijkheden binnen Laurentius Leert;
 • een groot netwerk van collega leerkrachten op de scholen van Laurentius waarmee je ervaringen en kennis kunt delen;
 • inschaling voor deze functie in LB. Afhankelijk van je werkervaring een salaris tussen de €3.001,- en €4.573,-, conform de CAO primair onderwijs.

RKBS Willibrord is onderdeel van de Laurentius Stichting, een bestuur met 29 scholen, 9000 leerlingen en 900 leerkrachten en schoolleiders. De Laurentius Stichting wil bijzonder goed onderwijs bieden vanuit de katholieke grondslag.

Informatie

Als deze vacature je aanspreekt, dan staan we uiteraard open om een keer vrijblijvend een kop koffie/thee met je te drinken. Samen de mogelijkheden verkennen kan altijd. De sollicitatiegesprekken vinden zo spoedig mogelijk plaats.

Heb je vragen of wil je graag meer weten over de vacature?

Neem dan contact op met Maaike Brons, directeur via 010 529 93 68 of willibrord@laurentiusstichting.nl.
Voor vragen over werken bij de Laurentius Stichting mag je contact opnemen met onze afdeling HRM, HR@laurentiusstichting.nl.

Solliciteer op deze functie

Laurentius deals

Ga je aan de slag bij Laurentius, dan kun je rekenen op prikkelende arbeidsvoorwaarden. De mogelijkheid tot deelname aan een fitnessregeling en een fietsregeling, collectieve arbeidsongeschiktheidsverzekering, collectieve ziektekostenverzekering. Een pensioen bij het ABP en een eindejaarsuitkering. De Laurentius deals zijn zo gevarieerd dat er altijd iets voor je bij zit.

Laurentius innoveert
Laurentius spreekt
Laurentius leert
Laurentius werkt